Integrantes del Programa

Administración

Dirección

Director
Miguel Olivetti Espina miguel.olivetti@apex.edu.uy

Asistente Académico:
Rafael Zeni rafael.zeni@apex.edu.uy

Directora Departamento Administrativo:
Catalina Porzio  catalina.porzio@apex.edu.uy

Jefa Sección Personal:
Mariella Zaldivar mariella.zaldivar@apex.edu.uy

Personal Administrativo:
Gabriela Iglesias  gabriela.iglesias@apex.edu.uy
Nancy Mora  nancy.mora@apex.edu.uy
Silvia González silvia.gonzalez@apex.edu.uy
Natalia Alvarez natalia.alvarez@apex.edu.uy

Servicios generales

Encargada de Apoyo: Ana Diego

Chofer: Alberto Lopez alberto.lopez@apex.edu.uy

Vigilantes:
Wilson Acosta wilson.acosta@apex.edu.uy
Carlos Asensio carlos.asensio@apex.edu.uy
Jorge Cíbic jorge.cibic@apex.edu.uy
Ana Diego ana.diego@apex.edu.uy
Walter Iglesias
Rossana Ibarra
Laura Castroman
Claudia Almeida

Servicios Generales:
Miguel Nuñez
Alejandro Gomez
Esteban García  esteban.garcia@apex.edu.uy

Coordinadora Unidad de Educación Permanente.
Gabby Recto  gabby.recto@apex.edu.uy

 


 

Docentes

ÁREA SALUD

Aispuro Pereyra, Mariana mariana.aispuro@apex.edu.uy
Alvarez Pereira, Viginia Paola virginia.alvarez@apex.edu.uy 
Cabrera, Lorena lorena.cabrera@apex.edu.uy
Camacho Hamilto, Estefani  estefani.camacho@apex.edu.uy
Ferreira Cabrera, Carolina carolina.ferreira@apex.edu.uy
Ferreira Lucas, Beatríz beatriz.ferreira@apex.edu.uy
Giménez Guillén, Andrea andrea.gimenez@apex.edu.uy
González Sosa, Mariana Yanet mariana.gonzalez@apex.edu.uy
Gribov Novogrebelsky, Débora debora.gribov@apex.edu.uy
Lafourcade, Natalia natalia.lafourcade@apex.edu.uy
Lopez, Ana Clara ana.lopez@apex.edu.uy
Mier, María Alejandra alejandra.mier@apex.edu.uy
Palumbo Durán, Raquel Gledy raquel.palumbo@apex.edu.uy
Pereira, Pablo pablo.pereira@apex.edu.uy
Silveira García, Silvia silvia.silveira@apex.edu.uy
Techera, Andrés andres.techera@apex.edu.uy

ÁREA SOCIAL

Alonso, Eduardo eduardo.alonso@apex.edu.uy
Hernàndez, Luciana luciana.hernandez@apex.edu.uy
Lafluf Cuevas, Marcos Enrique marcos.lafluf@apex.edu.uy
Lukín Grigorio, María de las Mercedes mercedes.lukin@apex.edu.uy
Márquez García, Kail. kail.marquez@apex.edu.uy
Méndez Jiménez, Victoria victoria.mendez@apex.edu.uy
Olivetti, Miguel miguel.olivetti@apex.edu.uy
Pérez Conde, Aida aida.perezconde@apex.edu.uy
Rodríguez, Cecilia cecilia.rodriguez@apex.edu.uy
Torrado, Carlos carlos.torrado@apex.edu.uy
Valdés, Federico federico.valdes@apex.edu.uy
Viñar, Maria Eugenia eugenia.viñar@apex.edu.uy

 

virüs koruma paneli wordpress uzmanı acoustic pods manufacturers acoustic panel manufacturers turkish acoustic companies wood wool manufacturers pet polyester panel ses yalıtımı ses izolasyonu akustik sünger akustik panel numune alma kabini evde paketleme işi ses yalıtım malzemeleri evde ek iş numune alma kabini virüs koruma paneli virüs koruma paneli taş panel beton duvar panelleri tuğla görünümlü panel mineflo